ट्रेन्डीङ्ग

Advertisment

SKIP THIS

अखिल(क्रान्तिकारी) कञ्चनपुरद्वारा शैक्षिक सामग्री वितरण

English English Nepali Nepali

गणेश एसके ,भदौ ३,कञ्चनपुर।विप्लव नेतृत्वको नेकपा निकट अखिल क्रान्तिकारी कञ्चनपुरद्वारा मुक्त हलिया बस्तीमा बालबालिका हरुलाई शैक्षिक सामग्री वितरण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि तथा जिल्ला संयोजक ललित एसके ले सो कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै हाम्रो संगठन पूर्ण रूपमा समाज,परिवेश देश र सिंगो यो राज्य व्यवस्था नै बदल्न लाई आफूहरु जनता माझ विभिन्न रचनात्मक कार्य हरू मार्फत वैज्ञानिक समाजवादी राज्य सत्ता निर्माण गर्न लागि परेको प्रस्ट्याएका छन् । यो दलाल पूँजीवादी व्यवस्थाको शिक्षा प्रणाली ले हाम्रो समाजमा दिन प्रति दिन युवाहरु लाई विदेश पलायन गराउने, बेरोजगार बनाउने तर्फ लगेको बताउँदै यसको विकल्प भनेको वैज्ञानिक समाजवादी शिक्षा हुने बताएका छन ।

विगतदेखिनै गरीब,निमुखा,पीडित ,अपांग आम सर्वहारा वर्गको हितमा काम गर्दै आएको हाम्रो संगठन अझै पनि तपाईंहरूका समस्या समाधान को लागि र यो दलाल संसदीय व्यवस्था को विकल्प खोज्नुको लागि सधैं सहकार्य र समुन्यव गर्ने बताएका छन । आम जनतालाई आफ्नो आफ्नो ठाउँबाट जागृत हुन अपिल पनि गरेका छन ।

जिल्ला सचिव भरत विकले सञ्चलान गरेको सो कार्यक्रममा अतिथिमा पार्टीका भीमदत्त नगर सचिव दीपेन्द्र ऐरी लगायत जिल्लाका नेताकार्यकर्ता र त्यहाँका स्थानीयको उत्साह पूर्ण सहभागिता रहेको थियो ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?© आजको राशिफल
© Foreign Exchange Rates
© Gold Price Nepal