ट्रेन्डीङ्ग

डेल्टा सेल्स एपकाे साथमा प्रविधिमैत्री बन्दैछन्,नेपालका व्यवसायीहरु

झापा।पछिल्लो समय नेपालमा आफ्नो व्यापार व्यवसायलाई अन्यको तुलनामा फरक र प्रविधिमैत्री ढंगले सञ्चालन गर्दै नाफा कमाउने सोचका साथ धेरै युवाहरु अग्रसर देखिन्छन्।विभिन्न मुलुकमा गएर अध्ययन अनुसन्धान तथा आफुले सिकेको सीपलाई नेपालमै ब्यवहारमा उतार्न प्रयत्नरत देखिन्छ युवायुवतीहरु।नेपालमै पढेका शिक्षित युवायुवतीहरू पनि स्वदेशमा भविष्य छैन भनेर विदेश हानिन्छन्।झन् विदेशमा पढेर त्यहाँको सुविधा भोग गर्न पल्केका अधिकांश युवायुवतीहरु त नेपाल फर्किएर बिजनेसमा हात हाल्न जोखिम र असुरक्षित मान्छन्।

नेपालकाे राजनीतिक परिस्थिति,चन्दा असुली,गुन्डागर्दी ,बन्दहडताल जस्ता अनेकौं बाधा अवरोधका कारण धेरै व्यवसायीहरु आजित बनेका बेला अहिलेकाे पछिल्लो समयमा भने नयाँ पुस्ताका युवा व्यवसायीहरु नयाँ ढंगले प्रविधिको भरपुर प्रयोग गर्दै व्यापारमा होमीएका छन् भने व्यापारमा सफलता समेत हात पारिरहेका छन्,। पछिल्लो समय प्रविधियुक्त व्यापारलाई ठुलो सहयोग पुर्‍याउन सफल भएको छ नेपालकै डेल्टा टेक नामक कम्पनीले उत्पादन गरेकाे https://www.deltasalesapp.com/ डेल्टा सेल्स एपले।

लामो समय बेलायत र इंल्यान्डमा अध्ययन गरेर दुई वर्ष भारतिय आइटी कम्पनीमा जागिर गरेकी बिराटनगरकी एकता गोल्छाले २०१६ मा नेपाल फर्किएर डेल्टा टेक नामक आइटी कम्पनी खोलेर काम शुरु गरेकी थिइन् । सोही कम्पनीको नयाँ उत्पादनका रुपमा लञ्च गरिएको सेल्स एप “डेल्टा सेल्स एप” अहिले नेपाली तथा विदेशी बजारमा नयाँ व्यवसायीहरुकाे सारथी बनिरहेको छ भने ४० भन्दा बढि कर्मचारीलाई रोजगार समेत दिएको छ।

गोल्छा परिवार (गोल्छा अर्गनाइजेसन)नेपालकै प्रतिष्ठित औद्योगिक घरानाकी एकताले नयाँ ढंगले व्यापार गरिरहँदा गोल्छा परिवार खुसी छ भने उनको व्यापारलाई परिवारले ठुलो सपोर्ट गरिरहेको छ।
डेल्टाटेक नामक आइटी कम्पनीसँग आजका दिनमा थुप्रै देशका नामी उद्योगहरू जोडिएका छन् । र एकता नेतृत्वको डेल्टाटेकबाट यसमा आबद्ध भएका सबै कम्पनी सन्तुष्ट पनि छन् ।

नेपालमा आइटी कम्पनीका लागि अनेकौँ चुनौती छन्, नेपालमा एजुकेसनको लेबल धेरै तल भएकोले अझै धेरै व्यवसायीहरुले समेत टेक्नोलोजी प्रयोग गर्ने गरेका छैनन् । धेरैमा टेक्नोलोजी भनेको झन्झटिलो र खर्चिलो हुन्छ भन्ने धारणा छ । धेरै कमले मात्र टेक्नोलोजीले जीवन झन्झटिलो नभएर झन् सहज बनाउँछ, खर्चिलो नभएर मितव्यायी हुन्छ र यसले समयको बचत पनि गराउँछ भन्ने बुझेका छन् ।

सबैमा टेक्नोलोजीको चेतना जगाउन र टेक्नोलोजीसँगको अभ्यासमा अभ्यस्त बनाउन पनि आइटी कम्पनी थालेको एकताको भनाइ छ ।

पछिल्लो समय आइटी क्षेत्र बिजनेसका लागि महासागर बन्दै गइरहेको छ । सोही कुरालाई मध्यनजर गर्दै अहिले डेल्टाटेकले सेल्स एपकाे निर्माण समेत गरेको छ। डेल्टाटेक एप कम्पनी र त्यसमा आबद्ध कर्मचारीबिचको समन्वय गर्ने नेपालको भरपर्दो एप हो, जसले कम्पनीमा प्रविधिमैत्री भई काममा समन्वयकारी भूमिका खेल्छ । फिल्ड सेल्सबेसमा भने डेल्टाटेक नेपालकै पहिलो रहेको एकता बताउँछिन् ,।

‘नेपालमा मात्र नभएर विदेशमा समेत सेल्स एपका ग्राहकहरू बढिरहेका छन्,’। डेल्टा टेक कम्पनीले पछिल्लो समय दक्ष जनशक्ति सहित ल्याब र बजार प्रबन्धलाई पनि व्यवस्थित गर्दै लगिरहेकाे छ।

कम्पनीकी सिइअो समेत रहेकी एकताका अनुसार हाल दुई सयभन्दा बढी कम्पनीहरू उक्त एपमार्फत आफ्ना कामलाई सहज बनाउँदै छन् । नेपाल, भारतदेखि इजिप्टसम्मका राष्ट्रहरूले डेल्टा एप प्रयोग गरिरहेको एकताले बताइन् ।

डेल्टा सेल्स एपले नेपाली व्यवसायका लागि बिक्री बल व्यवस्थापनको विद्यमान समस्यालाई समाधान गरिरहेको छ भने पछिल्लो समय प्रविधिकाे भरपुर प्रयोग गर्दै अगाडि बढेका नेपाली व्यवसायहरुमा ठूलो परिवर्तन ल्याइरहेको छ ।

आजको मोबाइल अनुप्रयोगहरू,सामाजिक प्लेटफार्महरू,क्लाउड टेक्नोलोजीहरू र अन्य धेरैले बिक्री प्रक्रियालाई केही दशक अघि मात्र सोच्न नसकिने तरिकामा रूपान्तरण गरिरहेका छन्। फलस्वरूप,धेरै FMCG र व्यापार व्यवसायले समग्र बिक्री प्रक्रिया र यसको बिक्री बल सुधार गर्न उत्पादकता,नाफा र प्रतिस्पर्धात्मक लाभलाई ड्राइभ गर्न बिक्री स्वचालन सफ्टवेयर जस्ता नयाँ प्रविधिहरू अँगालेका छन्।

अधिकांश नेपाली व्यवसायीहरुले प्रविधिको प्रयोग गर्न नजान्दा निकै झन्झट बेहोर्नुपरेको छ भने योजना बनाउन, व्यापार प्रक्रियाहरू परिभाषित गर्न र दोहोरिने कार्यहरूमा आफ्नो अधिकांश समय बिताउने गरेका छन्,।

पछिल्लो समय डेल्टा सेल्स एपकाे प्रयोगबाट समग्र व्यापार को लाभ डेल्टा सेल्स एपको कार्यान्वयनको साथमा,धेरै FMCG र ट्रेडिङ व्यवसायहरूले धेरै बिक्री कार्यहरू स्वचालित गर्न सक्षम भएका छन्, सरल ढंगले आफ्नो व्यवसायलाई व्यवस्थित बनाउन सफल भएका छन्,।

डेल्टा सेल्स एपले कम्पनीलाई आफ्ना कर्मचारीहरू र उनीहरू कसरी समग्र बिक्री गतिविधिमा संलग्न छन् भन्ने बारे दिनभर जानकारी प्रदान गर्ने र सेल्स फोर्स ट्र्याकिङ सफ्टवेयरको कार्यान्वयनले नेपाली व्यापार क्षेत्रलाई आफ्नो क्षेत्र बिक्री प्रक्रिया बढाउन र व्यवस्थापनका लागि प्रभावकारी रिपोर्टिङ र ट्र्याकिङ प्रदान गर्न मद्दत गर्ने निर्माण कम्पनीको दावी छ।

प्रविधिको पहुँचमा नहुँदा नेपालको व्यापार क्षेत्रले बिक्री गतिविधिहरू गर्ने परम्परागत तरिकामा ध्यान केन्द्रित गरेको थियो भने बिक्री बल व्यवस्थापन गर्न एकदम गाह्रो थियो।तर वर्तमान परिदृश्यमा प्रविधिको विकाससँगै भित्रिएको डेल्टा सेल्स एप एफएमसीजी र ट्रेडिङ व्यवसायको लागि महत्त्वपूर्ण बन्दै गएको छ, भने नेपाली उद्यमीहरूले समेत यसको प्रयोगबाट भरपुर फाइदा लिइरहेका छन्।

डेल्टा सेल्स एपको साथ,सेल्स फोर्स व्यवस्थापन अझ प्रभावकारी र लचिलो भएको र यसले नेपाली व्यवसायलाई आफ्नो बिक्री बललाई स्वचालित रूपमा व्यवस्थापन गर्न सम्भावित लाभ प्रदान गरेको उत्पादक कम्पनी बताउँछ ।यो Delta Tech: https://www.deltatechnepal.com/ एप्सले कागजी कार्यहरू हटाएर उत्पादकता, संगठन भित्र राम्रो जानकारी प्रवाह, साथै राम्रो सहकार्यमा वृद्धि गरेको कम्पनीको दावी छ।यसबाहेक बिक्रीकर्ताहरू ग्राहक सेवामा थप लचिलो भइरहेका छन् भने व्यवसायीले उनीहरूको बिक्री बलको लागि थप प्रभावकारी व्यवस्थापन अभ्यास गर्न सक्षम भइरहेका छन्।

डेल्टा सेल्स एपकाे फाइदा

निर्माण कम्पनीको अनुसार यो सेल्स एप्सले कम्पनी भित्र प्रत्येक व्यक्तिगत बिक्री गतिविधि ट्र्याक गरेर, डेल्टा बिक्री एप संग,व्यवसायीले कर्मचारी प्रदर्शन मा विस्तृत ब्रेकडाउन प्राप्त गर्न सक्दछ।त्यसैगरी,नेपाली व्यापार क्षेत्रले DelatSalesAppको कार्यान्वयनबाट उत्पादकत्व बढाउन सक्छ,किनकि यसले संस्थाहरूलाई उनीहरूको बिक्रीशक्तिसँगै समग्र बिक्री गतिविधि व्यवस्थापन गर्न मद्दत गर्छ।DeltaSalesApp मार्फत बिक्री गतिविधिलाई स्वचालित गर्नाले नेपाली संस्थाहरूलाई उनीहरूको बिक्री प्रतिनिधिहरूले बिक्री गतिविधि र ग्राहकको सन्तुष्टिमा आफ्नो अधिकांश समय बिताउने कुरा सुनिश्चित गर्न मद्दत गर्नेछ।पछिल्लो समय यो एप्स प्रयोगमा ल्याएका व्यवसायीहरुले आफ्नो व्यापारलाई व्यवस्थित र सहज ढंगले सञ्चालन गर्न सफल भएको र उत्पादन र आम्दानी समेत बढ्दै गएको अनुभव गरेका छन्,।

कम्पनीकि सिइओ एकताका अनुसार डेल्टा टेकले अहिले नेपाल र विदेशका गरी दुई सयभन्दा बढी कम्पनीसँग काम गरिरहेको छ भने‘बजार प्रबन्धतिर आफ्नो उपस्थिति राम्रो देखाइरहेको छ।प्रविधिसँग जोडिएका उद्यमीहरू साथै सेल्सम्यानलाई मात्र नभएर पूर्ण कम्पनी–उद्योगलाई यो एप्सले सहज बनाइरहेकाे कम्पनीकाे दावी छ। उद्योगमा कर्मचारीबिच प्रभावकारी भूमिका हुँदा काममा पनि तीव्रता आउनुकाे साथै मूल्यमा सुलभ,काममा सहज र अफलाइन पनि चलाउन सकिने भएका कारण पनि यो एप चलाउन त्यति खर्चिलो नभएको र सहज र सरल ढंगले आफ्नो उद्योगलाई प्रविधिमैत्री बनाउन सकिने एप्स निर्माता कम्पनीले जानकारी दिएको छ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?© आजको राशिफल
© Foreign Exchange Rates
© Gold Price Nepal