ट्रेन्डीङ्ग

नेपाल प्रजातान्त्रिक महासंघ युवा समितिको पश्चिम् नवलपरासीको संयोजकमा बिकास

पुष १४ नवलपरासी ।नेपाली कांग्रेस पार्टीको सुभेच्छुक संस्था नेपाल प्रजातान्त्रिक महासंघ युवा समितिको पश्चिम् नवलपरासीमा बिकास घिमिरेको संयोजकत्वमा २१ सदस्य जिल्ला तसर्थ समिति गठन गरिएको छ ।

जिल्लामा पनि भेला गरी जिल्ला तदर्थ समिति गठन गरिएको र भावी दिनहरुमा आफ्ना रचनात्मक कार्यक्रमसहित पार्टीसँग समन्वय र सहकार्य गर्दै अगाडी बढ्ने संयोजक घिमिरेले बताए !

नेपाल प्रजातान्त्रिक महासंघ युवा पश्चिम् नवलपरासीको संयोजक बिकास घिमिरे र जसको सह – संयोजक : राजकुमार कुशवाहा सह – संयोजक : सन्दीप अग्रहरी सचिव : श्री मनिष तिवारी , कोषाध्यक्ष : विद्या न्यौपाने सह – सचिव : राजु यादव सदस्य : विरेन्द्र यादव ( पालिका संयोजक ) रामग्राम नगरपालिकाकल्लु लामा ( पालिका संयोजक ) सुनवल नगरपालिका ,बुद्ध थापा सार्की ( पालिका संयोजक ) बर्दघाट नगरपालिका ,सदस्य : श्री धर्मेन्द्र मौर्य ( पालिका संयोजक पाल्हीनन्दन गाउँपालिका, श्री रियाज अली ( पालिका संयोजक ) सरावल गाउँपालिका ,सदस्य : श्री प्रकाश पण्डीत ( पालिका संयोजक ) प्रतापपुर गाउँपालिका,सदस्य : श्री श्याम ठकुरी ( पालिका संयोजक ) सुस्ता गाउँपालिका मिनकाजी गुरुङ्ग सदस्य : श्री जमुना गौतम शशी सुनार ,राकेश साहानी लगायतको २१ सदस्यीय तदर्थ समिति रहेको संयोजक घिमिरेले बताए ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?