यज्ञ सापकोटाको तीज गीत घर झगडा-५ आयो चर्चामा

English English Nepali Nepali

काठमाण्डौ।पारिवारिक कथाबस्तु समेटिएको मौलिक,सामाजिक यथार्थलाई चित्रण गर्ने गीतले समाजको परिवर्तनलाई उतार्न खोजिएको यज्ञ सापकोटाको तिज गीत घर झगडा-५ ले चर्चा पाएको छ।एक हप्तामै ९ लाख दर्शकको नजरमा पर्न सफल भएको छ गितमा सकारात्मक प्रतिक्रिया आएको गायक सापकोटाले बताए।

 

गीतमा टंक डुम्रेको शब्द,यज्ञ सापकोटाको संगीत रहेको उक्त गीतमा लोकप्रिय गायक पशुपती शर्मा,यज्ञ सापकोटा,गायिका देवी घर्ती मगर,मिना कार्की,सितल कल्पनाको स्वर रहेको छ।मारुनी डिजिटल स्टुडियोमा रेकर्ड गरेको गीतलाई कुमार रानाले मिक्सिङ/मास्टरिङ र कृष्ण के.सीले संगीत संयोजन गरेका हुन्।
 

मदन खड्काको कथा/निर्देशन रहेको उक्त भिडियोमा सुरबीर पण्डित,रमा थपलिया,यज्ञ सापकोटा,पबित्र काफ्ले,सरस्वती फुयालको अभिनय देख्न सकिन्छ।बिरेन्द्र भट्टले छायांकन गरेको भिडियोलाई बिकाश ज्ञवालीले सम्पादन/कलर गरेका हुन्।

अकला देवी म्यूजिकको प्रस्तुती रहेको पारिवारिक तीज गीत‘घर झगडा भाग ५’म्यूजिक भिडियो Akala Devi Music अफिसियल युट्युब च्यानल मार्फत् बजारमा आएको छ।गितले सबैको मन जितोस् हाम्रो तर्फबाट शुभकामना सहित हेर्नुहोस् गितको पुरा म्युजिक भिडियो:

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?