ट्रेन्डीङ्ग

सुनवलमा पुरुष राष्ट्रिय कवड्डी प्रतियोगिता सुरु,लुम्बिनीको दुई खेलमा जित

सुनवल।पश्चिम नवलपरासीको सुनवलमा मुख्यमन्त्री अन्तर प्रदेश पुरुष राष्ट्रिय कवड्डी प्रतियोगिता सुरु भएको छ।लुम्बिनी खेलकुद परिषद मुख्य प्रवर्द्धक रहेको प्रतियोगितामा जिल्ला खेलकुद समिति नवलपरासी र कबब्डी संघ नवलपरासी सहआयोजनामा राष्ट्रिय कबड्डी प्रतियोगितामा लुम्विनी प्रदेशले २ खेलमा जित हात पारेको छ।

सोमबार भएको पहिलो खेलमा सुदुर पश्चिमले मधेस प्रदेशलाई ५८ -३५ हरायो ,दोस्रो खेलमा लुम्बिनीले बागमतीलाई ६९-२९ र चौथो खेलमा लुम्बिनीले गण्डकीलाई ५८-३५ ले किनारा लगायो। त्यसैगरि तेस्रो खेलमा कर्णाली प्रदेशले कोशीलाई ४४-४२ हराएको थियो।

राउन्ड रोमिङमा हुने प्रतियोगिताको विजेताले नगद १ लाख ५० हजार, उपविजेताले नगद १ लाख हजार र सेमिफाइनल पुगेका दुई टोली नगद ४० हजारसहित ट्रफी,मेडल र प्रमाणपत्र पाउनेछन।प्रतियोगिताको लुम्बिनी प्रदेश सरकारका सामाजिक विकास मन्त्री चन्द्र किशोर गुप्ताले उद्घाटन गरेका थिए ।

सात प्रदेशलाई २ पोलमा बिभाजन गरिएको छ। ए पोलमा सुदुरपश्चिम ,कर्णाली ,मधेसी र कोशी प्रदेश रहेका छन भने बि पोलमा लुम्बिनी,वाग्मती र गण्डकी प्रदेश रहेका छन।मंगलबारको पहिलो खेल बिहान ७ बजे सुदुरपश्चिम र कोशी बिच हुनेछ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?© आजको राशिफल
© Foreign Exchange Rates
© Gold Price Nepal