ट्रेन्डीङ्ग

भुमहिमा फ्री वाइफाई जडान

सुनवल।पश्चिम नवलपरासीको सुनवल नगरपालिका वडा नम्बर १२ भुमही चोकमा फ्री वाइ-फाई सेवा सुचारु भएको छ।लियो क्लब अफ रामनगरको आयोजना र स्मार्ट लिन्क नेटवर्क प्राइभेट लिमिटेडको सहजिकरणमा फ्री वाइ-फाई सेवा सुचारु गरिएको हो।

 

फ्री वाइ-फाई सेवा विशेष गरी लामो दुरीको यात्रा गरी आउने यात्रुमा पर्न गएको आपत कालिन समस्यालाई समाधान गर्ने लक्ष्य सहित ल्याइएको कार्यक्रम हो।बिशेष गरी रातीको समयमा यात्रुहरुलाई  रिचार्जको आवश्यकता पर्न जाने र आवश्यक परेको बेला डाटा जस्ताको समस्याको समाधान हुने गरि फ्रि वाईफाई सुविधामा जडान गरिएको हो लियो क्लब अफ रामनगर सचिव एसके प्रजापतीले बताए।

 

 

फ्री वाइ-फाई सेवा ट्राफिक जाम नहुने गरी व्यवस्थापन गरि अनलाइन खेल र टिकटक नचल्ने गरी व्यवस्था गरिएको स्मार्ट लिन्क नेटवर्क प्राइभेट लिमिटेडले जनाएको छ।

 

 

सुनवल  वार्ड नं १२ र स्मार्ट लिन्क नेटवर्क प्राइभेट लिमिटेडलाई जिम्मेवारी दिएको सचिव प्रजापती  बताए।

 

 

लियो क्लब अफ रामनगरले आफ्नो स्थापना कालदेखिनै स्थानीय जनसमुदायको हित हुने काम गर्दै आईरहेको छ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?© आजको राशिफल
© Foreign Exchange Rates
© Gold Price Nepal