बर्दघाट र सुनवलका खाेलामा डुबेर २ बालककाे मृत्यु

English English Nepali Nepali

बर्दघाट।पश्चिम नवलपरासी जिल्लाकाे बर्दघाट नगरपालिका वडा नं. १४ स्थित खजुरा खोलामा दिउसाे डुबेर एक बालकको मृत्यु भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटले जनाएको छ।

बर्दघाट नगरपालिका वडा नम्बर ७ बस्ने सिताराम चाैधरिकाे छाेरा अन्दाजी ९ वर्षको निखिल चाैधरी घरबाट करिब १ कि.मी.पूर्व तर्फ रहेकाे खजुरा खोलामा शनिबार पाैडि खेल्ने क्रममा चाैधरीकाे खजुरा खाेलामा डुबेर मृत्यु भएको हो ।

बर्दघाट प्रहरीका अनुसार मृतक चाैधरीको शरीरलाई खोलाबाट स्थानीयले झिकी स्थानीय मेडिकलमा मृत्यु भएको प्रहरीले अनुसन्धान गरेकाे जनाएकाे छ।

त्यसैगरि आजै सुनवल तुरिया खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु भएको छ।सुनवल-२ मुखिया टोल बस्ने दिनेश राजभरको १५ बर्षीय छोरा लक्की राजभर सुनवल-१० हसनापुर स्थिति तुरिया खोलामा डुबेर मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ।परासी स्थिति पृथ्बीचन्द्र अस्पतालमा बालकको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?