श्रावण ३,गणेश एसके,कञ्चनपुर

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी कञ्चनपुरको भीमदत्त नगरपालिका को नगर कमिटीको तेस्रो पूर्ण बैठक महत्वपूर्ण निर्णय गर्दै आईतबार सम्पन्न भएको छ ।

बैठकका प्रमुख अतिथी तथा कञ्चनपुर जिल्ला सचिव रमेश नेपालीले सम्बोधन गर्दै पार्टीको विचार, नीति, सिद्धान्त र नेतृत्वले भनेको ठाउँमा देशको परिस्थिति र राजनीतिक घटनाक्रम पुगेको बताएका छन। इन्चार्ज नेपालीले अबको विकल्प भनेकै वैज्ञानिक समाजवाद भएको र एकीकृत जनक्रान्तिको कार्यदिशाबाट सफल पार्ने बताएका थिए । । अहिले देशमा भएका भ्रष्टाचार, घुसखोरी ,कमिसनखोरी का विरुद्ध र राष्ट्र राष्ट्रियताको पक्षमा दृढ भएर लाग्ने महत्वपूर्ण निर्णय गर्दै उक्त नगर कमिटीका सचिव र कार्यक्रमका अध्यक्ष दीपेन्द्र ऐरी ले कार्यक्रम समापन गर्नु भएको छ ।

उक्त बैठकमा भीमदत्त नगर कमिटीका सचिव दीपेन्द्र ऐरी को अध्यक्षमा बसेको उक्त बैठकमा नगर कमिटीका इन्चार्ज धन बहादुर बुढा, अखिल नेपाल शिक्षक संगठनका जिल्ला उपाध्यक्ष पुष्पराज जोशी , न्याय विभाग प्रमुख खडक धामी ,अखिल क्रान्तिकारीका सेम ब्युरो संयोजक वीरेन्द्र शाह लगायत अन्य नेताकार्यकर्ताहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रकाशित मिति : २०७८ साउन ३ गते आइतवार