जेठ २० चितवन। कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९) को कारण लामो समय लकडाउनको भएको कारण रगतको अभाव भई बिरामीहरुलाई समस्या परेको हुँदा युवा संगठन नेपाल जिल्ला समिति चितवनले बिहीवार रक्तदान कार्यक्रम गरेको छ ।

राप्ती नगरपालिका वाड न.६ स्थित भण्डारा माध्यमिक बिधालयको परिसरमा गरेको रक्तदान कार्यक्रममा ५० पाउण्ड रगत संकलन गरेको युवा संगठन नेपालका केन्द्रिय सदस्य राम सेढाइले जानकारी दिनुभयो ।

युवा संगठन नेपालको चितवन जिल्ला संयोजक राजु श्रेष्ठको अध्यक्षतामा भएको रक्तदान कार्यक्रममा प्रमुख अथिति नेकपाका केन्द्रिय सदस्य तथा चितवन जिल्ला इन्चार्ज सन्देश पौडेल विशिष्ट अथिती केन्द्रिय सदस्य आधार , अखिल (क्रान्तिकारी)का केन्द्रिय उपाध्यक्ष रुद्र भट्टराई ,चितवन जिल्ला सेक्रेटरी मीन प्रसाद सापकोटा,रसुवा सेक्रेटरी धुर्ब लगायत नेताकार्यकर्ताहरुको उपस्थिति  रहेको थियो ।

रक्तदान कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अथिती सन्देशले
कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट विश्व नै आक्रान्त बनिरहेको बेला नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीले कोरोना भाइरसको विरुद्धमा विभिन्न कार्यक्रमहरु केन्द्रिय रुपमानै गर्दै आएको बताउनुभयो ।

प्रमुख अतिथि सन्देशले यस्तो गम्भीर अबस्थामा समेत रक्तदान गर्न आउने सम्पुर्ण लाई धन्यवाद दिदै नेकपाले जनचेतना जगाउने ,स्वास्थ्य  सामग्रीहरु उपलब्ध गराउने ,आइसोलेशन बेडहरु खडा गर्ने ,हस्पिटलहरुमा स्वयंसेवक परिचालन गर्ने र रक्तदान गर्ने जस्ता कार्यहरु गर्दै आएको र चितवनमा पनि रगतको कमि हुन नदिन योजनाबद्ध ढंगले रक्तदान कार्यक्रम संचालन गरेको बताउनुभयो ।

प्रकाशित मिति : २०७८ जेष्ठ २० गते बिहिवार