८ असोज, प्युठान । प्यूठान जिल्ला माण्डवी गाउँपालिका –३ नयागाउँ निवासी बोम बहादुर नेपालीका छोरा कविर नेपाली विगत लामो समय देखि टाउकोमा मासु पलाएको ९ट्युमर० रोगका कारण थलिएका छन् ।
घरको आर्थिक अवस्था अत्यन्तै कमजोर भएकाले उनको उपचार रोकिएको छ र उनी मृत्युु संग लडिरहेको परिवारको भनाई छ । गाउँमा खेतीपाती मजदुरी गरेर दैनिकी गुजारिरहेको बोम बहादुरको परिवारलाई कुविर नेपालीको उपचारको लागि आर्थिक अभाव हुदा हस्पिटलबाट लिएर घरमा भगवानको भरोसामा राखिएको बताए । सुरुमा बच्चालाई समस्या देखिपछी जिल्ला अस्पताल प्युठान, बुटवलको आम्दा हस्पिटल, काठमाडौंको टिचिङ हस्पिटल, लखनउको विभिन्न हस्पिटल सम्म पुराईएपछि बल्ल रोगको पहिचान भएको र पहिचान भएपनि आर्थिक नहुदा बालक उपचारबाट बञ्चित भएका छन् । कतैबाट आर्थिक जुटे उनको शल्यक्रिया गरि बालकलाई नयाँ जीवन दिन सकिने डाक्टरहरूले बताएका छन् । पीडित परिवारले सबै सामु आफ्नो छोराको जीवन रक्षा गर्दिन माग गरेका छन् । साथै उनीहरूले सहयोगी मनहरूलाई आफूले सकेको सहयोग गरिदिए आफ्नो बच्चाको ज्यान जोगिने आशा व्यक्त गरेका छन भने सहयोगीको निम्ति अनुरोध समेत गरेका छन् । सहयोगका लागि बुवा बोम बहादुर नेपाली मोबाइल नम्बरः ९८४९०१८६२० मा सम्पर्क गर्न अनुरोध गरिएको छ ।

प्रकाशित मिति : २०७७ असोज ८ गते बिहिवार